Služby centra

Kavárny a ovocné bary

Udělejte si příjemnou pauzu u dobré kávy, dortíku, zmrzliny, nebo čerstvého ovocného džusu.


Tchibo - Objevte jeho jedinečný svět 

Tchibo je obchod plný inspirace pro vás a vaše nejbližší. Každý týden v něm najdete kolekci výrobků spotřebního zboží za outletové ceny. Slevy až 70%. Naše výrobky jsou limitované a vždy se prodávají po omezenou dobu či jen do vyprodání zásob. V obchodech Tchibo si však můžete zakoupit také širokou škálu čerstvých zrnkových káv z různých částí světa a vychutnat si šálek kávy přímo zde na prodejně.


Ukázat Tchibo na mapě centra


Costa Coffee - Vychutnejte si kvalitní kávu

Společnost Costa Coffee byla založena roku 1971 v Londýně. Aktuálně je druhým největším kavárenským řetězcem na světě, s téměř 3800 kavárnami ve 31 zemích. V kavárnách Costa Coffee vám kávu připraví vždy profesionální baristé ručně z čerstvě mleté kávy. Costa více než čtyřicet let používá speciální kávovou směs Mocha Italia Espresso blend, mix sedmi různých kávových zrnek, upražených pomalým procesem, který zaručuje výjimečné chuťové vlastnosti. Na přípravu směsi se používá 100 % kávových bobů, které pochází z certifikované produkce organizace Rainforest Alliance. V Costa Coffee najdete širokou nabídku teplých i studených nápojů, klasických a zapečených sendvičů a velký výběr dortů a sladkých zákusků v čele s proslavenými Costa muffiny.


Ukázat Costa Coffee na mapě centra
Fruitissimo  - Navštivte nejovocnější bar ve městě

Fruitisimo je nejovocnější bar ve vašem okolí! Česká společnost, působící aktuálně ve 3 zemích, s více jak 70ti pobočkami. Pod značkou Fruitisimo připravujeme a prodáváme výrobky vlastní produkce (čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, smoothie, ručně vyráběnou kopečkovou zmrzlinu, saláty, sendviče, wrapy, zdravé snídaně, s láskou upečené dorty), naleznete u nás také kvalitní, čerstvě umletou kávu. Značku Fruitisimo nejlépe vystihuje její slogan LIVE WHAT YOU LOVE, tedy zdravý aktivní životní styl, zábava, úsměv a vášeň pro to, co Fruitisimo dělá.


Ukázat Fruitisimo na mapě centra

Co je u nás nového

Zobrazit vše