Služby centra

Restaurace a občerstvení

Burger King - Skvělé burgery přesně podle vaší chuti

Restaurace Burger King, jež spadá pod síť restaurací společnosti AmRest s.r.o., je jednou z 15 000 Burger King restaurací, které můžete najít po celém světě. Můžete si u nás dát burgery ze 100% hovězího masa, grilovaného na ohni nebo kuřecí burgery ze smaženého, či grilovaného masa. Jako přílohu třeba hranolky a cibulové kroužky. K tomu chlazené i teplé nápoje, dezerty, saláty, wrapy a mnoho dalšího… Samozřejmostí je platba kartou, či stravenkami. Studenti s kartou ISIC u nás mají slevu! A to nejlepší nakonec! U nás můžete mít stejný burger pokaždé jinak! Díky našemu mottu HAVE IT YOUR WAY, si můžete v burgeru změnit jakoukoliv z nabízených surovin. Tak přijďte ochutnat náš legendární WHOPPER®!

Ukázat Burger King na mapě centra

KFC - nejlepší místo, kam na kuřecí dobroty

KFC je americká síť restaurací s rychlým občerstvením. Pochutnat si můžete zejména na smažených kuřecích dobrotách  v různých podobách. V KFC každý den sami jídlo ručně připravují a to bezprostředně před podáváním. Suroviny a ingredience jsou do restaurací dodávány několikrát týdně, maso pochází převážně z místních a ověřených chovů. 

Ukázat KFC na mapě centra
Guty - Pro milovníky asijské kuchyně

Toužíte po gurmánském zážitku, za kterým se nemusíte nikam trmácet? Hledáte místo, kde se skvěle najíte v příjemném prostředí a za rozumnou cenu? Chcete objevovat nové chutě a chcete je mít pokaždé na talíři během pár minut? Vítejte ve světě moderní asijské kuchyně GUTY!

Jsme specialisté na čínskou a vietnamskou kuchyni, ale nebojíme se ani oblíbených českých jídel nebo grilovaných specialit. Svoji nabídku připravujeme z čerstvých surovin té nejvyšší kvality, které pro nás vybírají ověření dodavatelé.

Ukázat Guty na mapě centraPUNK FOOD 

Bistra v tomto stylu vznikají a vycházejí ze základu - chacharova pizza - která však je výhradně braná jako rozvoz (přes 3 desítek provozoven po republice). Napadlo nás přejít z kuchyní do bister a vytvořit koncept PUNK FOOD BISTER by Chacharova pizza, zaměřené na originální českou pizzu, domácí pastu a belgické hranolky.

Ukázat Punk Food Bistro na mapě centra

Co je u nás nového

Zobrazit vše