Sklepy w Outlet Arena

KFC

KFC

KFC, ekspert w specjałach z kurczaka z Kentucky z sekretną recepturą, wita swoich klientów już w 93. filii w Czechach. Restaurację zbudowano zgodnie z najnowszymi trendami, w nowym designie, z system Order / Pick up i otwartą kuchnią.

KFC TO NAJLEPSZE LOKALNE PRODUKTY

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz mieć pewność, że żywność serwowana w KFC zawsze będzie świeża i od podstaw ręcznie przygotowywana bezpośrednio przed podaniem. Ponieważ tylko taki posiłek smakuje najlepiej!

CO ZAMÓWISZ

Jednym z najpopularniejszych produktów wśród czeskich klientów od premiery w 2001 roku jest Twister. Ogólnie w ostatnim czasie rośnie popularność kanapek, klienci mogą wybrać zarówno z oferty stałej, jak i sezonowej. Obecnie powrócił popularny Mega Pocket, o który klienci od dłuższego czasu pisali. Gwiazda to główny produkt, kurczak o oryginalnym smaku według receptury Colonela Sandersa i kubełki. KFC regularnie wprowadza na rynek specjalne i limitowane menu, aby ożywić ofertę i każdy znalazł coś dla siebie. Tegoroczna oferta została poszerzona o śniadanie, które jest w Czechach coraz bardziej popularne i jest dostępne codziennie rano do 10:30.
Pełną ofertę można znaleźć na www.kfc.cz.
Serdecznie zapraszamy.

Dziś otwarte
10:00 - 20:00
Godziny otwarcia
PO-NE | 10:00 - 20:00
Kontakt
1 2 3

Co u nas nowego

więcej