Sklepy w Outlet Arena

Pietro di Martini

Pietro di Martini

Spółka PIETRO DI MARTINI s.r.o. od 1995 roku reprezentuje wysokiej jakości i luksusowe towary światowej sławy włoskich marek, takich jak VERSACE JEANS, VERSACE COLLECTION, JUST CAVALLI, MOSCHINO, LOVE MOSCHINO, DSQUARED2 i wiele innych. Oferujemy luksusową męską i damską odzież oraz obuwie, a także szeroki wybór akcesoriów odzieżowych, takich jak torebki, portfele, paski, szaliki itp. Dla naszej firmy od początku ważną rolę odgrywa jakość oferowanych produktów i zadowolenie naszego klienta. Staranny dobór najlepszych materiałów, praca ręczna, a także wyjątkowy design są wspólnym mianownikiem tych modnych marek.
Sprzedawane marki:


·        Versace /Versace Collection/Versace Jeans

Nazwa Versace należy do najbardziej znanych w świecie mody. Słynna włoska marka została założona w 1978 roku przez projektanta mody Gianniego Versace. Marka charakteryzuje się nieskrępowaną modą ze znacznym wpływem erotyki.


·        Moschino Couture/Moschino Love

Marka została założona w 1983 roku przez Franco Moschino (1950-1994). Moschino i jego marka stały się słynne dzięki innowacyjnym, kolorowym – czasem ekscentrycznym – projektom. Po przedwczesnej śmierci Moschino jego była asystentka Rossella Jardine została dyrektorem kreatywnym. Od 1999 roku marka należy do grupy modowej Aeffe.


·        Just Cavalli

Marka Just Cavalli, należąca do imperium domu mody Roberto Cavalli, powstała w 1998 roku i produkuje kolekcję odzieży damskiej i męskiej, akcesoriów, biżuterii i perfum. Marka Just Cavalli to świeża linia dla młodszego pokolenia, które nie boi się zwrócić na siebie uwagi.

Dziś otwarte
10:00 - 20:00
Godziny otwarcia
PO - NE | 10:00 - 20:00
1 2 3

Co u nas nowego

więcej