Obchody v Outlet Areně

Pietro di Martini

Pietro di Martini

Společnost PIETRO DI MARTINI s.r.o. zastupuje od roku 1995 pouze kvalitní a luxusní zboží světoznámých italských značek jako jsou VERSACE JEANS, VERSACE COLLECTION, JUST CAVALLI, MOSCHINO, LOVE MOSCHINO, DSQUARED2 a spoustu jiných. Nabízíme luxusní dámské a pánské oděvy a obuv, dále široký výběr módních doplňků jako jsou dámské kabelky, peněženky, pásky, šátky atd.. Pro naši společnost hraje od počátku hlavní roli kvalita nabízených výrobků a spokojenost našeho klienta. Pečlivý výběr nejlepších materiálů, ruční práce a v neposlední řadě jedinečný design jsou společným jmenovatelem těchto módních značek.

Prodávané značky:

·        Versace /Versace Collection/Versace Jeans

Jméno Versace patří mezi nejznámější v módním světě. Proslulá italská značka vznikla v roce 1978 a založil ji módní návrhář Gianni Versace. Značka je typická nespoutanou módou se značným prvkem erotičnosti.

·        Moschino Couture/Moschino Love

Značku v roce 1983 vytvořil Franco Moschino  (1950–1994). Moschino a jeho značka se proslavili za své inovativní, barevné - někdy výstřední – návrhy. Po předčasné smrti Moschina se jeho bývalá asistentka Rossella Jardini  stala kreativní ředitelkou. Od roku 1999 je značka součástí módní skupiny Aeffe. 

·        Just Cavalli

Značka Just Cavalli, která spadá do impéria módního domu Roberto Cavalli, vznikla v roce 1998 a vytváří kolekce dámského a pánského oblečení, doplňků, šperků a parfémů. Značka Just Cavalli je svěží řada pro mladší generaci, která se nebojí na sebe upozornit.

Dnes otevřeno
10:00 - 20:00
Otevírací doba
PO - NE | 10:00 - 20:00
1 2 3

Co je u nás nového

Zobrazit vše